AKADEMİ AÖF
"tek günde ders geçme tekniği"
27 yıllık ALFA Akademi güvencesiyle
AÖF koordinatörü / Rehber öğretmen  
Sinan Hoca: 0530 411 6630 
Yeni üyelik | Üye girişi
 
GÜVENLİK POLİTİKALARI

Kredi kart bilgileriniz www.akademiaof.com sitesinde kayıtlı tutulmaz. Bilgiler 256 bit SSL şifreleme ile bize, ardından onaylanmak üzere bankaya ulaşır. Kredi kart bilgileriniz sitemizde kayıtlı tutulmadığından, bilgiler başkaları tarafından görülmesi ve ele geçirmesi mümkün değildir .

www.akademiaof.com alışveriş sitesinde kullanmış olduğunuz kişisel bilgileriniz ( ad soyad, email gibi) başka kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz.  

Üye olurken verdiğiniz bilgilere sadece siz ulaşabilir, değiştirebilir ya da silebilirsiniz. www.akademiaof.com sitesine kayıt olmak için kullanılan bilgiler yalnız kendi analizlerimiz için kullanılır.

www.akademiaof.com alışveriş sitesinde kullanılan tüm grafik, yazı ve resimlerin kullanım hakkı www.akademiaof.com sitesine ait olup, izinsiz kullanım halinde her türlü yasal hakkını saklı tutar.

www.akademiaof.com sitesi üzerinde farklı web sitelerinin linkleri olabilir. www.akademiaof.com tarafından verilen güvenceler yalnız site içinde geçerlidir, bağlantılı olan ya da olmayan diğer siteleri kapsamaz.

www.akademiaof.com sitesi üyelik şartlarına uymayan ya da etik davranmayan kişilerin üyeliklerini iptal edebilir ya da dondurabilir.

www.akademiaof.com sitesi her türlü bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar.

Üye, www.akademiaof.com ‘dan indirilmeye (download) müsait dosyalarının virüslerden, wormlardan, truva atlarından veya bunlar gibi diğer her türlü kötü ve zarar verme amaçlı kodlardan veya materyallerden arındırılmış olduğunu garanti ve kabul eder. Bu tip kötü ve zarar verme amaçlı kodların veya materyallerin önlenmesi, veri giriş–çıkışlarının doğruluğu veya herhangi bir kayıp verinin geri kazanılması için gereken tüm yazılım ve donanım ihtiyaçlarını karşılamak, bakımını ve güncellemelerini yapmak tamamen ÜYE'nin sorumluluğundadır. Bu tür kötü amaçlı kodlar veya materyaller, veri yanlışlıkları veya kayıplarından dolayı ÜYE'nin veya üçüncü şahısların uğrayabileceği hiçbir zarardan www.akademiaof.com sorumlu değildir. 

Her Kullanıcı, işbu akademiaof.com 'u ziyaret ederek, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.Alfa Bilgisayar Tek.Yay.Ltd. Şti.© 1997
Sitede yer alan tüm içeriğin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.

Karyağdı/4 sokak Alfa Akademi Ap. No:17 Elmalı / Antalya
bilgi@akademiaof.com Tel: 0312 346 40 30
 
Facebook
üzerinden takip et

Rehberlik panelinden Online soru sor

Kurs Merkezimize
ulaşın

KPSS panelinden
soru sorun